ערכת הכלים הדיגיטלית החיונית של נוודים

 • הצטרפות לאוכלוסיית הנוודים הדיגיטלית, אפילו זמנית, יכולה להיות מרגשת והרפתקנית. זה יכול להיות גם אתגר.
 • יש אוסף של כלים חובה לנווד דיגיטלי, לא משנה המרחק שעבר.
 • התחל עם הרשימה הזו, ערוך מחקר על היעדים שלך כדי לראות אם יש צורך במשהו נוסף, והתכונן להרפתקאות!

האביב כבר כאן, והדחף לטייל הוא אצל אנשי מקצוע עצמאיים רבים. הצטרפות לאוכלוסיית הנוודים הדיגיטלית, אפילו זמנית, יכולה להיות מרגשת והרפתקנית. זה גם יכול להיות אתגר לוודא שאתה מספק תוצאות ביעילות ללקוחות תוך כדי תנועה.

בנוסף לכלים והגאדג'טים שעוזרים לתיירים לנסוע בבטחה ומהנה כמו חגורות כסף, מנעולי מזוודות וממירים חשמליים. ישנם פריטים שעוזרים לנווד דיגיטלי להישאר מחובר ופרודוקטיבי. בעוד שמי שהולך לצד השני של העולם עשוי להזדקק לכמה כלים נוספים בהשוואה למישהו שהולך לצד השני של המדינה, יש אוסף של פריטי חובה לא משנה מה המרחק שעבר. להלן היסודות עבור ערכת כלים דיגיטלית נוודים.

ערכת הכלים

מחשב נייד קל משקל ועכבר אלחוטי

אלו הם (כמובן) הפריטים המינימליים לכל נווד דיגיטלי. אבל תחשוב על זה היטב. ייתכן שהמחשב הנייד שבו אתה משתמש במגרש הביתי שלך לא יתאים בצורה הטובה ביותר לחיי נוודים דיגיטליים. בעוד שהמחשב הנייד צריך להיות קל משקל. תחשוב במונחים של לסחוב אותו בתרמיל יום כל היום. זה צריך לכלול את הרכיבים הנכונים. ודא שיש לך לפחות את אלה:

תקעים:

 • USB A (לפחות 2)
 • USB C
 • HDMI
 • אתרנט
 • כרטיס חכם
 • כונן קשיח במצב מוצק
 • זיכרון מערכת מספיק
 • כלול עכבר אלחוטי (ומשטח לעכבר), כך שאתה לא מוגבל רק למשטח המגע של המחשב.

סמארטפון:

כמו המחשב שלך, זה סוג של דבר לא מובן מאליו. כמו המחשב שלך, ייתכן שהטלפון הנוכחי שלך לא יתאים בצורה הטובה ביותר. לדוגמה, אם תטיילו בחו"ל, תזדקקו לטלפון לא נעול שיאפשר לכם להחליף את כרטיס ה-SIM לכרטיס שעובד במקום בו אתם נמצאים. ייתכן גם שתצטרך יותר זיכרון ונפח אחסון ממה שאתה צריך בבית.

קרא עוד על מקומות לביקור בישראל כאן.

כבלים ורצועת חשמל:

ארוז כבלים המתאימים לתקעים במחשב הנייד שלך. יתירות היא רעיון טוב, אז ארוז תוספות מכל סוג (כולל כבל החשמל של המחשב הנייד). הנח תמיד שלא יהיו לך מספיק שקעי חשמל וארוז פס חשמל עם שקעי USB.

טאבלט חכם ומקלדת אלחוטית:

הטאבלט החכם שלך יכול לשמש כמחשב עם מקלדת אלחוטית קטנה. זה יכול לשמש גם כספריית הספר האלקטרוני שלך לעבודה וגם לקריאה בהנאה.

נקודה חמה של Wi-Fi נייד:

תרחיש הנוודים הדיגיטלי הסיוט הוא להיות ללא חיבור לאינטרנט. אפילו החיבור האמין ביותר יכול להיאבד בפתאומיות מכמה סיבות. אריזת נקודת Wi-Fi ניידת המתאימה לתוכניות הנסיעה שלך היא "ביטוח אינטרנט" עבור העסק שלך.

בוסטר Wi-Fi:

אפילו במקומות אירוח עם Wi-Fi, אתה עלול להגיע רחוק מהנתב עם אות נקודתי. השתמש בבוסטר כדי להגביר את הקבלה.

שירות VPN:

רשת פרטית וירטואלית (VPN) היא קריטית, במיוחד אם תשתמש ברשתות Wi-Fi ציבוריות. זה עשוי להידרש גם על ידי הלקוח שלך. VPN יסתיר את כתובת ה-IP, הפעילות המקוונת, המיקום והנתונים האישיים שלך. עוקף VPNs בחינם ושלם עבור שירות טוב.

בנק כוח נייד:

סיוט נוודים דיגיטלי נוסף אוזל מכוח המכשיר ללא אפשרות להיטען מחדש. ארוז בנק חשמל קטן שיכול להפעיל מספר מכשירים בו זמנית.

ערכת הכלים הדיגיטלית

כונן קשיח חיצוני וכרטיס חכם:

גיבוי נתונים הוא תמיד חשוב. זה הכרחי לנווד דיגיטלי. למרבה המזל, כוננים קשיחים חיצוניים קטנים אך אדירים זמינים עם מספיק שטח אחסון לגיבוי המחשב הנייד שלך. כרטיס חכם יכול לשמש כפתרון אחסון מיני ויכול להיות שימושי אם אתה משתמש במצלמה דיגיטלית וברצונך לאחסן את התמונות שלך במקום אחר.

מעמד למחשב נייד:

ארגונומיה יכולה להוות אתגר עצום עבור כל איש מקצוע עצמאי, והאתגר יכול להיות מורכב כאשר הוא על הכביש. ארוז מעמד למחשב נייד מתקפל שתוכל להשתמש בו בזמן התרווחות בערסל או בעבודה ליד הבריכה. אתה יכול אפילו להשיג יחידת עמידה טלסקופית שתאפשר לך לעמוד ולעבוד.

מְאַרגֵן:

כשמרכיבים אותם, לא משנה כמה בזהירות, כבלים איכשהו מסתבכים. חסוך לעצמך קצת מתח והקל על אחיזת הכבל שאתה צריך על ידי אריזת ארגונית. זה יכול להיות גם הבית עבור העכבר האלחוטי שלך וגאדג'טים אחרים.

בהתאם למסלול ולאופן הנסיעה שלך, ייתכן שתצטרך כלים נוספים כדי להגדיר את עצמך להצלחה. התחל עם הרשימה הזו, ערוך מחקר על היעדים שלך כדי לראות אם יש צורך במשהו נוסף, והתכונן להרפתקאות!

קרא גם על ראשון לציון מיטב משפיעני המזון כאן.

דילוג לתוכן