החברים של נטאשה מארחים את אביב גפן

תאריך שעה יום מיקום רכישה

החברים של נטאשה- 25 שנה לאלבום שינויים בהרגלי הצריחה / לייב פארק

עם אורחים מיוחדים: אביב גפן, מארינה מקסימיליאן ואמיר דדון

במופע סיום חגיגי לסיבוב ההופעות  – 25 שנה לאלבום "שינויים בהרגלי הצריחה"

לכבוד 25 שנה לאחד האלבומים החשובים בתולדות המוסיקה הישראלית "שינויים בהרגלי הצריחה", להקת 'החברים של נטאשה' התאחדה בשנה האחרונה לסיבוב הופעות מיוחד שכלל הופעות ספורות אליהן כל הכרטיסים נמכרו מראש: שתי הופעות בהאנגר 11, ארבע הופעות באמפי שוני והופעות בפסטיבל בית גוברין ובפסטיבל לילות אהבה בכנרת. סיבוב ההופעות המצליח מגיע לקו הסיום עם מופע אחרון וחגיגי באמפי לייב פארק, עם אורחים מיוחדים: אביב גפן, אמיר דדון ומארינה מקסימיליאן.

החברים של נטאשה יבצעו במופע את כל שירי האלבום "שינויים בהרגלי הצריחה", ובחלקו השני של המופע יבצעו את מיטב הלהיטים גם מאלבומיהם הנוספים: "החברים של נטאשה" (האלבום הראשון של הלהקה) ו"רדיו בלה בלה" (אלבומם השלישי והאחרון).

את סיבוב ההופעות 25 שנה ל"שינויים בהרגלי הצריחה" הפיק מוסיקלית רע מוכיח.

בשנת 1987 הקימו ארקדי דוכין ומיכה שטרית את להקת "החברים של נטאשה" יחד עם מיקי הררי, שלמה (קוזו) אלמקייס וזאן פול זימבריס. "שינויים בהרגלי הצריחה" הוא אלבומה השני של הלהקה אשר יצא לאור בשנת 1991 והפך בין לילה להצלחה עצומה ולאחד האלבומים החשובים בתולדות המוסיקה ישראלית. באלבום שהפיק מוסיקלית המפיק האגדי יוסי אלפנט (שנפטר זמן קצר לאחר סיום הקלטת האלבום) נכללים נכסי צאן ברזל כמו "עוד נגיעה", "שני סיפורי אהבה קטנים", "על קו הזינוק", "בדקה אחת שפויה", "איש בלי נצח", "אם כבר לבד", "אני אוהב אותך" ועוד.